Stäng meny

Contact us - Kvarken Ports Umeå

Teijo Seppelin, Kvarken Ports

Teijo Seppelin, Managing director

Mob. +358 40 559 96 52
teijo.seppelin@kvarkenports.com

Patrick Mattsson
Christer Nederstedt, Kvarken Ports

Christer Nederstedt,
Marketing- and sales manager

Mob. +46 70 597 82 86
christer.nederstedt@kvarkenports.com

Patrik Rudolfsson, Kvarken Ports

Patrik Rudolfsson, Harbour master

Tel. +46 90 16 32 90
Mob. +46 70 387 17 29
patrik.rudolfsson@kvarkenports.com

Mathias Karlsson, Digitalisation strategist

Mob. +46 70 288 84 35
mathias.karlsson@kvarkenports.com

Stefan Rehn, Operation manager

Tel. +46 90 16 32 91
Mob. +46 70 693 60 44
stefan.rehn@kvarkenports.com

Viktoria Larsson, Kvarken Ports

Johanna Strandberg, Real estate technician

Mob. +46 70 244 62 06
johanna.strandberg@kvarkenports.com

Teijo Seppelin, Kvarken Ports

Robert Forsberg, Workshop manager

Tel. +46 70 227 89 88

Per Wallström, Kvarken Ports

Tomas Yhrlund, Electrician


Oscar Nilsson, Crane operator


Patrik Rudolfsson, Kvarken Ports

Mats Nilsson, Crane operator



Per Wallström, Kvarken Ports

Per Wallström, Crane operator


Jan-Olov Wincent, Crane operator


Alexander Olofsson, Crane operator


Mikael Wincent, Crane operator


Per Wallström, Kvarken Ports

Erik Edström, Crane operator


Roger Johansson, Crane operator


Jon Nilsson, Crane operator


Andreas Johansson, Crane operator


Umeå Office

Kvarken Ports Ltd
Umeå Hamn
913 32 Holmsund

Vakten Kvarken Ports
Telefon: 090-16 32 85
Vardagar 06.00-18.00

Planeringen Kvarken Ports
Telefon: 070-511 22 78
Vardagar 06.00-15.00 (Lunch 10-11)

Vaasa Office

Kvarken Ports Ltd
Laivanvarustajankatu 6
651 70 Vaasa

Telefon / Fax:
+358 (0)400 479 163

Kvarken Ports Logotyp